Buradasınız:  Ana Sayfa > Haberler > Kestirimci Bakım Hizmeti  > Linde Gaz

Linde Gaz A.Ş.'de Kestirimci Bakım Hizmeti

Demir-çelikten sağlığa, ilaçtan gıdaya, tekstilden kimyaya, her alanda ihtiyaç duyulan gazları tedarik eden Alman kuruluşu Linde Gaz 5 yıllık sözleşme ile 5 farklı lokasyondaki kritik ekipmanlarının güvenilirliği için DMT Makina’yı seçti. Ölçümler tecrübeli teknik personeller tarafından, Leonova Infinity vibrasyon analizör cihazı kullanılarak titizlikle yapılmaktadır. Büyük bakım maliyetlerine neden olabilecek vibrasyon artışları detaylı şekilde analiz edilerek raporlar dikkatle hazırlanmaktadır. Periyodik ölçümler yapıldıkça elde edilen trendler ekipmanların gidişatları hakkında fikir sahibi olmak ve arızaları zamanında kestirmek için çok kuvvetli bilgi kaynağı olacaktır.

Linde Gaz A.Ş.

1880’lerde kurulan Alman Linde Group 12 milyar Avro’yu aşkın satış hacmi, 100 ülkede faaliyetleri ve 50,000 çalışanı ile dünyanın önde gelen endüstriyel gaz ve mühendislik firmasıdır

LİNDE GAZ, demir-çelikten sağlığa, ilaçtan gıdaya, tekstilden kimyaya, her alanda ihtiyaç duyulan gazları tedarik etmektedir.

İlk ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Güvenliği ve Sağlığı Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan Linde Gaz, 2005 yılında EIGA gümüş kazasızlık ödülünü alırken, 2006, 2007, 2008 ve 2009 yıllarında ise altın kazasızlık ödülünü almıştır.