Buradasınız:  Ana Sayfa > Haberler > Lazerli Kaplin Ayar Cihazı  > Cargill

Gıda Sektörünün Dünya Devi "Cargill Gıda Türkiye"  Easy-Laser®  E530 Lazerli Kaplin Ayar Cihazını Tercih Etti
İşletmede 1,5kw ile 250kw kadar değişen güçlerde bulunan yaklaşık 320 pompanın hassas eksen ayarı için E530 model Easy-Laser® marka lazerli kaplin ayar cihazı tercih edilmiştir. Cihaz ile birlikte dijital lazerli kasnak ayar kiti ve barkod okuyucu, aksesuar olarak sete dahil edilmesi talep edilmiştir.

1999 yılında faaliyetine başlayan Cargill Gıda'da bu cihaz kullanılan 3. farklı model lazerli kaplin ayar cihazı olmuştur. İşletme yetkilileri bu cihazın tercih edilmesindeki en önemli faktörlerin; servis ve kalibrasyon hizmetlerinin Türkiye'de hızlı (maks. 3 günde), uygun fiyata verilebilmesi, 3 yıl cihaz garantisinin bulunması ve Easy-Laser® markasının dünyaca bilinen güvenilir bir marka olması olduğunu belirttiler.  Diğer farklı modelleri de kullanmış, gerçekçi tarafsız karşılaştırma imkanı bulunan Cargill Mekanik Bakım ekibinin cihaz güvenilirliği ve kullanım kolaylığı konusunda vermiş olduğu olumlu geri bildirimler DMT Makina için haklı bir gurur kaynağı olmuştur.

Fotoğraf: Cargill Gıda Orhangazi'de cihaz temininden sonra tüm mekanik bakım ekibine, bakım ambarında bekleyen bir yedek pompa üzerinde , DMT yetkili personeli Aydın Çalışkan tarafından Uygulamalı Lazerli Kaplin Ayar Cihazı kullanıcı eğitimi verilmiştir. Eğitime katılım ve duyulan memnuniyet üst düzeyde idi.(Bursa, 3 Mayıs 2012)

Not: Bu işletmenin yetkilileri ile cihaz referansı konusunda görüşmek isterseniz kontak bilgilerini temin etmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

- Easy Laser E530 Lazerli Kaplin Ayarı Ürün Sayfası

- Easy Laser Cihaz Referansları