Kestirimci bakım 
  Buradasınız:  Ana Sayfa > Ürünler > Vibrasyon Ölçüm ve Analiz Cihazları


VİBRASYON ANALİZİ ÜRÜN VE HİZMETLER  

Kestirimci bakım uygulamaları içinde kullanılan en yaygın tekniktir. Makineler güç ve işlevlerine göre belirli limitlerde vibrasyon üretir. Bu limitlerin aşılması yaklaşan mekanik ve elektriksel arızaların habercisidir. Artış sürecinde bakım yapılmazsa makinede büyük hasarlar oluşur, plansız duruşlar yaşanır. Doğru seçilen bir cihaz ve programla bütün bu sorunlara son vermek mümkündür.

Cihaz seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta rulman arızalarının tespiti ve izlenmesinde kullanılan yöntemdir. SPM cihazları, değişik ebat ve tipte çalışan on binlerce rulmanın güvenilir ve kolayca izlenmesi için patentli Shock Pulse Metodunu kullanır. Ayrıca otomatik yorumlu frekans analiziyle de diğer mekanik ve elektriksel arızaların teşhisi sağlanır.

Makinalarınızı verimli ve formada tutmanın yolu vibrasyon ölçümünden geçer. Unutmayın kestirimci bakım ile para tasarrufu yapar, işletme verimliliğini artırırsınız. Sizler de stratejik bir seçim yaparak işletmenizde SPM sistemlerini sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

SPM Ürünleri Genel Katoloğu
Portatif Titreşim Analizi El Cihazları

SPM portatif el cihazları ile şok sinyal ölçümü, vibrasyon ölçümü, vibrasyon spektrum analizi, şok spektrum analizi yapabilirsiniz. Cihazların bir çoğu multi-fonksiyonel özelliklere sahiptir.

Leonova Diamond
BearingChecker
VibChecker
Tester/Analizör T30 - A30


Vibrasyon analiz cihazı
Online Vibrasyon Ölçüm ve Analiz Cihazları

El tipi cihazlarla belli periyotlarda vibrasyon ölçümü yapıp analiz etmek yerine, arızalandığı zaman büyük kayıplar yaratan kritik makinaların, sabit monte edilmiş sensörler ve uzaktan kontrollü sistemlerle sürekli izlenmesini amaçlamaktadır.

Intellinova®
MG-4

Online vibrasyon ölçüm ve analiz cihazı
Yardımcı Bakım Ürünleri


SPM küçük, pahalı olmayan el aletleri ile bakım personeline kullanışlı yardımcı el aletleri sunar.


Elektronik Steteskop ELS-12

Aksesuarlar


Portatif ve online ölçüm sistemleri için sensör ve aksesualar.


Sensör ve Aksesuarlar

Eğitim Hizmetleri


DMT Makina kestirimci bakım konusunda, bakım müdürlerine, süpervizörlere ve teknisyenlere yönelik eğitimler vermektedir.


Eğitim

Vibrasyon analizi eğitimi